Weselne propozycje muzyczne

Wybór oprawy muzycznej na wesele nie należy do najłatwiejszych, dlatego należy dobrze zastanowić się, zanim podejmiemy ostateczną decyzję w tej kwestii. Na pewno musimy zwrócić uwagę na to, by trafić z muzyką do wszystkich gości. Mówi się, że ludzie najlepiej bawią się przy muzyce disco polo, więc nawet jeśli nienawidzimy tego rodzaju muzyki, warto puścić co najmniej kilka utworów muzycznych, by w ten sposób zachęcić wszystkich do zabawy. Wiadomo, że to nasze wesele i możemy zdecydować się na każdy rodzaj muzyki.

Są np. ludzie, którzy na wesele zamawiają tylko zespoły rockowe i przez całe wesele grają tylko i wyłącznie muzykę rock. Warto jednak trochę urozmaicić wesele i nie być egoistą, bo to co nam się podoba, niekoniecznie musi podobać się gościom weselnym. Właśnie dlatego dobrym rozwiązaniem może być dj na wesele. Jest to osoba, która specjalizuje się praktycznie w każdej muzyce i może dla nas puszczać z głośników, co tylko sobie zażyczymy. Taki didżej nie jest też drogim rozwiązaniem, na pewno tańszym niż zespół muzyczny, dlatego jest to pewna forma oszczędności, jeśli nie stać nas na wesele z pompą.

Didżeje są różni, również ci, którzy specjalizują się w weselach. Dlatego dobrze jest poznać najpierw repertuar takiego didżeja, który powinien pojawić się na jego stronie internetowej. Można też zadzwonić i po prostu zapytać, jaką muzykę najczęściej gra didżej i w ten sposób dowiedzieć się czegoś więcej. Każdy dj na wesele ma swoje ulubione kawałki, które remiksuje. Didżej musi też mieć w sobie to coś, co zachęci wszystkich do wyjścia na parkiet. Nie może tylko stać i puszczać kolejne utwory, ale też rozmawiać z ludźmi, spełniać ich życzenia, dedykować utwory konkretnym gościom.